Červenec 2013

WHY SO SERIOUS

30. července 2013 v 17:54 | nikka bitches! |  DAILY
Zaprvé, chtěla bych poděkovat všem, kteří tu občas vlezou a nebo těm, kteří zanechají (častokrát velmi pěkný) komentář.

Zadruhé, dnes nemíním řešit P. ani O. ani další písmenka abecedy, přeci jen neudálo se nic zásadního. ( To až zejtra. Trip s O.; 10 hodin. Otázkou je, jestli ho neuškrtím dřív, něž někam dojdem. Ale jinak ho zbožňuju. )
Sssht.. come here | via Tumblrmonique eclipse picture on VisualizeUs
Jak tak chodím po blozích, zjišťuju, že skoro každej píše povídky. Vždycky jenom sedím s otevřenou pusou (ehm, někdy i zavřenou, protože jíst s otevřenou pusou se nemá a já žeru jím u notebooku celkem dost. Taky to jde vidět, má klávesnice by nakrmila půlku Afriky a Indii k tomu.) Fakt obdivuju všechny, kteří jsou schopni napsat něco smysluplnýho. (Hm, docela mě mrzí, že já nikdy nesplodím nic takovýho. Ledaže bych sepsala svůj život. Ale to by bylo jako bych se chystala umírat, takže besteller se odkládá. Ha, just kidding. Zas takový ego nemám.) Takže byste byli fakt hodní, kdybyste mi doporučili nějakej takovej blog, prostě váš oblíbenej, který čtete a hltáte každý písmenko.

Novinky posledních dnů:
Koupila jsem si flašku Coca-Coly s mým jménem. Když vejlet, tak cool. (Nesnáším Colu. Sladká sračka.)
Prej můžu přes školní rok doučovat angličtinu. Prej brigádička. (Moje učitelka angličtiny mi to nabídla.) Prej jsem dobrá. (Možná má angličtina vypadá v psaný podobě dobře, ale kváknout něco je pro mně horší než .. no, nenapadá mě žádné rozumné přirovnání.)

Tak snad zejtra přežiju!

SUNSET 'N' FALLING STARS

29. července 2013 v 13:17 | nikka bitches! |  DAILY
Přináším pokračování nekonečného seriálu "Šestnáct růží", část druhá. (Kéžby to byl film.) Pozn. aut.; vemte si popcorn.

Hodně z vás zajímalo, co na tuto situaci říkal O. Tak to vezmu od začátku.
V sedm zastavil motorku před našim barákem (já samozřejmě v plavkách, och bože) a jestli nemám čas. (Rodinná oslava nebo večer s ním? Strááášně těžký rozhodování.) Tak tady jsem sedla na motorku (sooo hardcore) a odjeli jsme někam do Narnie (sakra, kdybych řekla Konec světa, tak to ani náhodou nevystihuje, v jakým zapadákově to bylo). Ale to místo bylo.. úžasný. Výhled na města a vesničky kolem, hory, dokonce i Lysá hora šla vidět (a to je docela daleko). Pak mi dodatečně popřál a dostala jsem ... (chvíle napětí) růže.
(Mám kompletní sbírku - červený, žlutý, oranžovorůžový, otevřu si asi květinářství). A taky mi dal nádherný náušnice.

Sedli jsme si, popíjeli šampaňský a sledovali západ slunce. Nakonec jsem se odhodlala a řekla mu o těch růžích od P. Nezačal máchat rukama, nepokřikoval a ani se nemračil jak kakabus. Fakt se byl naprosto v klidu. (I když je fakt, že jsem mu řekla, že jsem dostala obrovskou kytku, nezmínila jsem, že to bylo šestnáct růží). Takže tohle by bylo, trapas vysvětlen.

Když jsem tak vedle něj seděla, povídali jsme si, prostě jsem si uvědomovala, že i kdyby P. udělal cokoliv (i kdyby mi nadělil šek na několik milionů, dal diamantové šperky či zaplatil dovolenou na Bora Bora) tak se prostě nemůžu donutit, cítit k němu něco víc, než kamarádství. Když jsem s ním byla, chybělo mezi náma něco jako..chemie, přitažlivost, jiskření, who knows, chápete co to myslím. (Jasně. Spousta věcí na O. mě štve, vadí, deptá, vytáčí mě - ale na tom mi až tak nesejde. Prostě když poprvé ve svém životě cítím něco, co se hodně hodně hodně hodně blíží zamilovanosti, nechci si to pokazit, fakt ne.)
Create Fanfiction & Beautiful Quote Photos - LiveLuvCreate.comDon't Change | via Tumblr
Což je dost špatný, protože pokud tam opravdu nějaký city jsou, tak můj název blogu je naprosto nevyhovující!!!!
(Doufám, že jste si užili tento díl nekonečného seriálu a příště se těšte na opravdovej nářez!!! Zodpovím na otázky CO S P. a nebo UŽ TI UVADLY TY RŮŽE?!?!)
A VIDĚLA JSEM PADAT HVĚZDU!!!!!!

ROSES ARE RED, VIOLETS ARE BLUE, WHAT THE FUCK DID YOU DO?!

28. července 2013 v 9:27 | nikka bitches! |  DAILY
V mém životě už jsem zažila spoustu divných, bizarních, trapných, nelogických, pitomých situací. Kdo taky ne, že.
Ale to co se stalo nedávno, to překračuje všechny meze.

Abyste pochopili o co vlastně jde. Long story short, dva a půl měsíce tohoto roku jsem chodila s P. (dobře, ono to prožíval mnohem víc, já nejsem žádný romantik a taky žádné hluboké city jsem k němu neměla, klasika). Právě proto, že už jsem se nemohla koukat na tu zoufalou situaci, jsem mu oznámila, že je konec. To bylo v dubnu. (DUBNU)

Další dva měsíce jsem s O. Dvakrát až třikrát týdně po dobu tří měsíců s ním trávím čas, už jsem kvůli něj musela lézt o půl noci přes plot, v jednu ráno jít s ním dva kilometry lesem (bez baterky, no a pak neposer se), jela na motorce apod. Jelikož se mi líbil vždycky dlouho, je jasný, že ho mám fakticky ráda) - a TADY je ten problém, já NIKDY nemám kluka TAK ráda. (Asi zázrak tyvole. )
heart melove | Tumblr

Ale zpět k té trapné situaci. Oslavovala jsem u babičky, takže celej den jsem nebyla doma. Potom příjdu v 8 večer a čumím jak péro z gauče, vůl na nové vrata (nenapadaj mě žádný další přirovnání) - před dveřma jsou růže, hodně růží, více než patnáct růží se vzkazkem "Všechno nejlepší". Reakce typický holky: JUPÍÍÍ!
Jenže ta moje (samozřejmě až po pěti sekundách absolutního štěstí) - OD KOHO TO JE? Tak jsem si začala hrát na Colomba. Jasný, napadl mě O. - doufala jsem že je to od O. - přišlo mi to logický.

Jenže dámy a pánové, ono to nebylo od O. (Samozřejmě jsem mu psala SMSky jak děsně mu děkuju; že jsem si to nezasloužila - si pomyslí, že se mi z toho horka už vysušil mozek úplně).
On mi to dal P.

No, je to v prdeli, milí čtenáři. (Jen občas se stane, že naprosto nevím, co dělat.)

AWKWARD BEGINNING

26. července 2013 v 15:09 | nikka |  DAILY
Začátky jsou vždycky trapný divný. Nemyslím jen začátky a blogu, ale i začátek vztahu, protože nevíte jakej zmrd se z něj časemvyklube co čekat, začátky v nový škole, protože nevíte jestli vás kolektiv příjme apod. Ne že bych tedy s blogováním začínala, to určitě ne. Bloguju dlouho a snad ještě dlouho budu. (Protože co je lepší, než zapsat si svý pubertální kecičky a pak to za pár let číst a smát se tomu jako zfetovaný tučňák?)
Ne, důvodem, proč jsem si založila další tento blog je, že tu můžu psát sračky a vím, že to nebude číst nikdo, kdo by neměl. (Maminko, tatínku, nejlepší kamaráde, krávo ze základky, kámoško ze základky, bývalý kluku, druhý bývalý kluku, prosím, tady přestaňte číst, děkuju.)
#For eVer YounG∞ | via TumblrFeelings.
To počasí se mi líbí. Teda, jestli bude v pondělí/úterý/středu pršet, tak se pěkně naseru, protože máme s O. naplánovanej trip Na konec světa (ne, vážně, nejvýchodnější místo ČR, prdel této republiky - nebo spíš, malíček?) a jestli bude pršet, je jasný, že žádnej trip nebude, protože (jakkoliv je líbání v dešti romatický) - nechci, aby mi zmokly vlasy a Vansky. Fakt dík.
(Ty Vansky bych přežila, už jsem s nima šla ve dvě ráno v bahně lesem, ale co ty vlasy, kdo si je má pořád mýt.)
Přemýšlím o tom, že se naučím tanec Slunci, abych si to, víte co, pojistila.

Měla bych se učit slovíčka. ( V pondělí mám angličtinu.)
Měla bych si uklidit.
Měla bych..
Jo, půjdu se opalovat.