Září 2013

LOVE & LIVE

7. září 2013 v 16:56 | NIKKA |  DAILY
Upřímně, připadám si, jako bych žila ve snu. V takvovým tom skvělým, ze kterýho se nechcete probudit. Nikdy.

Všechny články, co napíšu, mi připadaj, jako bych se chlubila. Nebo prostě - chápete, jako bych chtěla, aby každej věděl, jak dobře se mám. A proto je vždycky smažu. Na blozích jsou samý depresivní nebo smutný články; pak si někdo přečte můj článek a řekne si "džíízs, to je takovej slaďák" - hm, díky, asi ne. Možná jsem jen zvyklá ze života, že když se mám skvěle, většinou se svěřím jen deníčku a tím to hasne. Divný, vím.
LOL | via Facebookl'hope toujour | via Tumblr
Školu kupodivu přežívám. Sice rozvrh je tak odpornej, že nevím, jestli se mám smát nebo brečet, ale říkám si - jenom 10 měsíců, to zvládneš. (Spíš ne. Zeměpis na sedm?! Dvouhodinovka fyziky až do čtyř?! Já vím, chcete vidět naše úžasné maličkosti, ale 7 hodin vám nestačí?!)

Dneska jsou to tři měsíce, co jsem s O. A upřímně můžu říct, že to jsou nejlepší tři měsíce tohoto roku. Vše, co jsem napsala o tom, jak nemá čas, jak mě má u prdele - no, od tý doby, co jsme si to vyříkali si nemůžu na nic stěžovat.
Pokaždý, když ho vidím, můj žaludek udělá trojtý salto, hlavou se mi prožene uragán a z pusy vydávám zvuky podobné hádce dvou tučňáků. Když vezmeme v potaz, že ho potkávám na chodbě například před fyzikou, kde poté musím odpovídat na záludné otázky typu "vyslov Pascalův zákon" a vychází ze mě jen pouhé "ééééjhj...", tak to docela zamrzí. Hm.

Když jsem konečně přiznala sama sobě, že jsem do něj zamilovaná, hned se mi ulevilo. Nemělo cenu to potlačovat. Seru na všechny mý zvyky, na takový to "chladná královna"; nemá to cenu. Co se má stát, stane se.
Možná dělám chybu, možná ne. Who knows.
Život se má žít na plno, ne prožívat.

Užívejte si babího léta, usmívejte se na náhodné chodce, milujte nový kolekce v obchodech -
ŽIJTE!